“X-Men: Apocalypse” Özel Ön Gösterimi Var!

 
Hakan T.Kalkan, 16 Mayıs 2016, 1 Yorum
Kategori: ÖDÜLLER, MAGAZİN
Etiketler:

XMEN APOC_CampF_AFIS - KS

GÜNCELLEME!!! (16.05.2016)

Kazanan talihliler belli oldu! Bulut Uçar, Berdan Pala, Burak Ergün, Hasan Uğur Sözen, Doğukan Yılmaz, Pelin Hakverir, Cem Er, Hüseyin Aküzüm, Eray Güven ve Sinan Şentürk.

Kazananlara özel gösterimin yeri ve saatinin yazılı olduğu dijital davetiyeleri mail ile gönderilmiştir.

——————————————————————————————-

GÜNCELLEME!!! (13.05.2016)

Ön gösterim tarihi 17 Mayıs olarak değişmiştir! Bunu sebebi; filmin gösterime 19 Mayıs yerine 18 Mayıs tarihinde girecek olmasıdır.

Bilginize

——————————————————————————————–

X-Men evreninin yeni sinema macerası “X-Men: Apocalypse” ile devam ediyor. Ülkemizde 19 Mayıs 2016’da gösterime girecek filmi özel ön gösteriminde seyredecek kişi olma şansınız var! 18 Mayıs Çarşamba saat 21:00 sularında gerçekleşecek ön gösterime toplam 10 şanslı takipçimiz katılacaktır.

Yapmanız gereken; sayfamızdaki X-Men evrenine ait filmlere oy vermek ve en çok hangi filmi beğendiğinizi info@kahramanlarsinemada.com mail adresine göndereceğiniz mailde yazmak! Mailde Ad-Soyad, Adres ve Telefon bilgilerinin eksiksiz olması çok önemlidir.

Filmlere ulaşmak için aşağıdaki isimlere tıklamanız yeterlidir:

X-Men (2000)
X2 (2003)
X-Men:The Last Stand (2006)
X-Men Origins:Wolverine (2009)
X-Men:First Class (2011)
The Wolverine (2013)
X-Men: Days of Future Past (2014)

Kurallar:
– Bir kişi sadece bir kez yarışmaya katılabilir.
– Bilgilerini eksik giren veya doğru girmeyen katılımlar yarışmaya dahil edilmez.
– Bilet tek kişiliktir. Özel gösterim olduğu için yanınızda birisini getirme şansınız olmayacaktır.
– Biletler isme özeldir, başka bir kişiye devredilemez.

10 kişi doğru cevap verme sırasına göre belirlenecektir. Kaçıncı doğru veren kişiler kazanacak? 1, 10, 25, 50, 75, 100, 125, 150, 175 ve 200

16 Mayıs’da kazananlar açıklanacaktır ve 17 Mayıs’da sadece kazananlara etkinliğin detayları iletilecektir.

Bol şanslar!

XMEN APOC_CampF_AFIS

BASIN BÜLTENİ:

Yönetmen Bryan Singer, eleştirmenlerce beğenilen X-MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK filminin ardından X-MEN: APOCALYPSE ile mutantların savaşına yeni bir soluk getiriyor. 1983’de yenilmez ve ölümsüz Apocalypse binlerce yıllık esaretin ardından serbest kalır. Kendi türündekilere artık tanrı gibi davranılmaması Apocalypse’i çok öfkelendirir. Dünyanın düzenini yeniden kurmak ve hükmetmek için Magneto’nun içinde olduğu mutantlardan oluşan bir ekip oluşturur. Raven (Jennifer Lawrence) ve Professor X (James McAvoy), Apocalypse’in durdurulması imkansız gözüken yıkımına son vermek için genç X-Men’lerden oluşan bir takıma liderlik ederler.

APOCALYPSE ŞİMDİ… VE SONRA
X-MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK film listelerinde üst sıralarda kendine yer bularak yakalaması zor bir başarıya imza attı. Filmin yapımcıları beklentileri bir önceki filmin de üzerine çıkarmayı hedefliyor. “X-MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK filminde belirlediğimiz çıtayı daha yukarı taşımak için çok zorlu bir mücadele verdik.” diye belirtiyor yapımcı Simon Kinberg.

X-Men evreninin en güçlü kötü mutantı düşüncesi yeni film için büyük bir değişim yarattı. “Apocalypse’in yarattığı kozmik tehdit, Bryan Singer ve benim dikkatimi çekti” diye ekliyor Kinberg.

Tabi ki Singer’ın karakteri benimsemesi çok kritik bir durumdu. Singer’ın 2000’deki X-MEN ve 2003’deki X2 ile yeniden keşfettiği çizgi roman serisini yıllar sonra X-MEN: GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK filmiyle devam ettirdi.

[SINGER APOCALYPSE’DEN ALINTI YAPIYOR]
1983’de Kahire’de binlerce yıllık esaretinden kurtulan Apocalypse, insanoğlunun gezegeni getirdiği durum karşısında şoka uğrar. Dünyanın arınması artık bir zorunluluktur.
Görevi: güçsüzü yok et ve güçlüler için yeniden inşa et.
Apocalypse’in 5000 yıllık uykusu medeniyetin zirvede olduğu anda başlar ve dibe vurduğunda son bulur. Seksenlerde gençliğini geçiren Kinberg, o günlerin trendlerini ve nasıl gözüktüğünü iyi anlayabilen bir yapımcı. “Apocalypse gözlerini antik Mısırın en ihtişamlı devrinde kaparken, 1983’de aşırı nüfuslu ve kirli bir dünyaya uyanır.” diyor Kinberg. “Yani motivasyonu anlaşılabilir ancak uygulama yöntemi ve hedefleri aşırı.”

“YOK ET”
Apocalypse’s Dört Atlısı: Magneto, Psylocke, Angel ve Storm.
Bir kez daha nefret ve intikam ile dolu olan Magneto, Apocalypse’in yeni oluşturacağı Mahşerin Dört Atlısı ekibine katılması teklifine karşı koyamaz. İncil’den esinlenilen Mahşerin Dört Atlısı, Dünya’ya kıyameti getirecek olan mutantlardır. “Bu dörtlü dışlanmış ve hor görülmüş mutantlar” diye ekliyor Fassbender.

“SAVUN”
Apocalypse atlılarını topladığı sırada, Charles, genç X-Men öğrencilerine eğitim vermektedir. Şiddet, evi vurduğunda Raven genç kız ve erkek öğrencilere hızlı bir şekilde olgunlaşmak zorunda olduklarını “Artık öğrenci değil, X-Men’siniz” diyerek anlatır.

Yorumlar

Bir yorum yapılmış, Yorum yazın:
  1. heredot
    12 Mayıs 2016, 5:19 pm

    Cekilise katilamiyorum ama favorim x2 belirtmek istedim.

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar