Wolverine İstanbul’da!

 
Hakan T.Kalkan, 20 Aralık 2014, 2 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler:

wolverine-in-istanbul-turkey

Ünlü Hollywood yıldızı Hugh Jackman, İstanbul gösterisine Türkiye haricinde birçok ülkeden, özellikle Avrupa’dan da yoğun ilgi gelmesi üzerine Zorlu’da iki gösteri daha yapmaya karar verdi. Jackman, 17, 18 Mart tarihlerine 19 ve 20 Mart tarihlerini de ekleyerek hayranlarına müjdeyi verdi.

New York ve Broadway’de satış rekorları kıran bu performansı ilk kez ve hayatınız boyunca tek bir sefer deneyimlemek için son şansınız…

Ek iki gösteriyi kaçırmak istemiyorsanız, biletlerinizi 25 Aralık Perşembe günü sabah saat 10:00 ‘da Zorlu gişelerinden veya www.zorlucenterpsm.com üzerinden satın alabilirsiniz.

an evenining with Hugh Jackman

Beauty and the Beast, Sunset Boulevard, Summa Cabaret’yle Avustralya’da yıldızı parlayan ve Oklahama’daki oyunculuğuyla müzikal performanslardaki ünü Avustralya sınırlarını aşan; Broadway’deki ilk gösterisi The Boy from Oz’la Tony ödülünü kazanan sanatçı ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisiyle, en bilinen müzikallerden örneklerle, 17 – 20 Mart tarihlerinde İstanbul’da hayranlarının karşısına çıkacak. Sezonun bomba isimlerinden biri olan Hugh Jackman’ın bu muhteşem şovunu kaçırmayın!

Profesyonel müzikal kariyerine 1996 yılında Melbourne’da sahnelenen Beauty and the Beast’in Gaston rolüyle başlayan Hugh Jackman’ın Sunset Boulevard’da Joe Gillis karakteri ve Summa Cabaret’teki rolüyle yıldızı parladı. 98’de Royal National Cabaret’te sahnelenen Oklohama’nın başrolü ‘Curly’ ile ünü Avustralya sınırlarını aşan oyuncu, “Müzikal Dalında En İyi Aktör” kategorisinde Olivier Ödülleri’ne aday gösterildi.

Sanatçı, 2004 yılında, dünyaca ünlü The Boy from Oz müzikalindeki rolüyle Müzikal Dalında Üstün Başarı kategorisinde Tony ve Drama Desk ödüllerine layık görüldü. 2009 yılında ‘A Steady Rain’’le Broadway’de kısa bir süre sahne alan Hugh Jackman, aynı yıl sunuculuğunu yaptığı Oscar Ödül Töreni’ndeki performansıyla tüm dünyanın gözdesi oldu ve 2011’de yeni gösterisi ‘Back on Broadway’le tekrar New Yorkluların karşısına çıktı.

Jackman, 2012 yılında müzikalden filme uyarlanan Les Miserables’da canlandırdığı Jean Valjean karakteri ile En İyi Aktör dalında Golden Globe ödülüne layık görüldü.

hugh_jackman_award

Dev müzikal performans!
Hugh Jackman İstanbul’daki performansında 30 kişilik orkestra ve özel dansçıları ile tek başına sahne alacak. Sanatçı, Broadway’de seslendirdiği ‘Singin’ in the Rain’ ve ‘Guys and Dolls’ gibi klasik olmuş müzikallerden yorumlara da yer vereceği ‘An Evening with Hugh Jackman’ şovu ile 17 – 20 Mart tarihlerinde Türkiye’deki hayranlarının karşısında olacak. Sezonun bomba isimlerinden biri olan Hugh Jackman’ın bu muhteşem şovunu kaçırmayın!

(basın bülteni)

Yorumlar

2 yorum yapılmış, Yorum yazın:
  1. heredot
    23 Aralık 2014, 11:20 pm

    tom cruise ile birlikte favori oyuncum.oyunculuk yelpazeleri çok geniş oyuncular.

  2. Kara Cengaver
    24 Aralık 2014, 12:06 am

    Bende oyunculuk olarak çok beğeniyorum

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar