VAMPİR AVCISI RAHİP

 
Hakan T.Kalkan, 17 Temmuz 2010, 1 Yorum
Kategori: ÇİZGİ ROMAN, MAGAZİN
Etiketler:

Çizgi roman uyarlaması “Priest” filminin 13 Mayıs 2011 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor. Filmin gösterime giriş tarihi daha önce iki kere ötelendiği için açıkçası bu tarihe de pek güvenmiyorum.

Kore kökenli olan “Priest” çizgi romanı Tokyopop tarafından İngilizce olarak da yayınlanmıştır. Aşağıda her iki baskıya ait çizgi roman kapakları yeralmaktadır:

Yeğeni vampirler tarafından kaçırılan rahibin hikayesinin anlatıldığı “Priest” filmini Scott Charles Stewart yönetiyor. Filmin başrollerinde Paul BettanyCam Gigandet ve Maggie Q yeralıyor. Filme ait fotoğraflar yayınlanmaya başladı:

 

“Priest” filminin yönetmeni Scott Charles Stewart ve başrol oyuncusu Paul Bettany daha önce de birlikte çalışmışlardı. 2010 yapımı “Legion” filminde (bütçe: $26 milyon / toplam hasılat: $68 milyon) biraraya gelen ikili görsel efektleri bol olan “Legion” filminde genel olarak olumsuz eleştiriler almışlardı. Dini içeriği sebebiyle de tartışılan filmin görsel efektlerini beğenmiştim.

“Priest” filminin görsel efektler ve Paul Bettany faktörü sebebiyle ortalamanın üzerinde bir film olacağına inanıyorum.

(Yazının başında yeralan PAYLAŞ tuşlarını kullanarak bu yazının daha çok okuyucuya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.)

LÜTFEN SAYFADA YERALAN YAZILARI KAYNAK BELİRTMEDEN BAŞKA BİR YERDE YAYINLAMAYINIZ!

Yorumlar

Bir yorum yapılmış, Yorum yazın:
  1. Darkruse
    18 Temmuz 2010, 9:43 pm

    Hollywood yavaş, yavaş mangaları da uyarlamaya başlıyor. Yeniden uyarlamalar ve çizgi roman uyarlamalarının çoğalması da Hollywood’daki kısırlığı biraz olsun gösteriyor. Manga uyarlamaları da bence en az 10 yıl içinde büyük bütçeli filmlerle beyazperdede baş göstermeye başlayacaktır. En son Death Note’un yapılacağı dedikoduları vardı ama kesin değil tabii.

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar