“The Punisher” Geliyor!

 
Can Kirişcioğlu, 10 Haziran 2015, İlk yorum yazan siz olun
Kategori: ALTERNATİF PROJELER, MAGAZİN
Etiketler: , ,

daredevil-139350

10 Nisan 2015’te tüm bölümleri aynı anda Netflix üzerinde yayınlanan Daredevil‘in ikinci sezon çalışmaları da çoktan başladı. Ana kadronun aynen geri döneceği bu sezonda Marvel evreninden tanıdık kahramanların da yavaş yavaş Marvel Sinema Evreni’ne girişini göreceğiz: Elektra, The Punisher ve Bullseye.

2193006-824759_757069_elektra_fights_daredevil_79_11_super_super

Elektra için şimdilik bir resmi açıklama gelmese de ikinci sezonda yer alacağı daha önce belirtilmiş, hatta oyuncu seçmeleri için hazırlanan videolardan bazıları da internete sızmıştı. Dün gelen resmi açıklama ile birlikte ise uzun zamandır beklenen The Punisher’ı kimin canlandıracağı belli oldu: Jon Bernthal. Daha önce bir başka çizgi roman uyarlaması olan The Walking Dead‘de de “Shane” karakterini canlandıran aktör aynı zamanda Fury ve The Wolf of Wall Street filmleriyle tanınıyor.

09-punisher.w529.h529.2x

Marvel.com’da yayınlanan resmi açıklamada karakterin hikayeye nasıl dahil olacağı hakkında bilgi verilmese de Frank Castle diziye gelişiyle birlikte Matt Murdock’ın üzerinde büyük etkiler bırakacağı belirtilmiş.

Bullseye konusu ise geçtiğimiz hafta kesinleşmiş gibi gözükse de şimdilik tekrar belirsizliğe düşmüş durumda. The Transporter ve Crank filmleriyle tanınan Jason Statham‘ın karakter için Marvel’ın ilk tercihi olduğu ve aktörle görüşmelerin de olumlu gittiği basına sızmıştı. Ancak daha sonra gelen haberlere göre olayın sızmasından rahatsız olan Statham görüşmeleri yarıda bırakmış. Oyuncu seçimi konusunda Marvel’dan haber gelmezken karakterin ikinci sezonda gözükeceğine kesin olarak bakılıyor.

bullsi02

 

Daredevil’in ikinci sezonu Netflix üzerinden 2016’da yayınlanacak.

Yorumlar

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar