“THE GREEN HORNET” VIZILDAYACAK!

 
Hakan T.Kalkan, 12 Kasım 2010, 1 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler:

2011 senesinde gösterime girecek ilk çizgi roman uyarlaması “The Green Hornet” (Yeşil Eşekarısı) filmi olacak. Amerika’da 14 Ocak 2011 tarihinde seyirciler ile buluşacak filmin ülkemizde gösterim tarihi 18 Şubat 2011 olarak gözüküyor (kaynak: boxofficeturkiye.com).

(Geçmişi 1936 senesinde yayınlanmaya başlayan radyo programına dayanan “The Green Hornet” ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için burayı tıklayınız)

Başrollerinde Seth Rogen, Cameron Diaz ve Christoph Waltz’ın yeraldığı film hakkında çekimler süresince basında genelde olumsuz eleştiriler yeralmıştı. Özellikle yapımcı firma Sony’nin ortaya çıkan sonuçtan memnun olmadığı iddaa edilmiş ve bu yorumlar Sony tarafından reddedilmişti.

Geçtiğimiz Salı gecesi (9 Kasım 2010) “The Green Hornet”in Long Beach’de test gösterimi yapıldı. Genelde genç yaş grubundan oluşan seyircilere filmin gösterimi sonrasında film için yapılan puanlamada beklenmedik bir sonuç ortaya çıktı. İzleyicilerin %93 film için en yüksek iki seçenek olan “harika” ve “çok iyi” değerlendirmesini yaptı. %83lük bir kesim ise filmi arkadaşlarına kesinlikle tavsiye edeceğini belirtti.

Ortaya çıkan bu olumlu tablo sonrasında Sony’nin devam filmini gündemine aldığı konuşuluyor.

Filmin resmi sayfası: sonypictures.com/movies/thegreenhornet

Yorumlar

Bir yorum yapılmış, Yorum yazın:
  1. […] This post was mentioned on Twitter by Web Günlükleri, Hakan Tunga Kalkan. Hakan Tunga Kalkan said: First "The Green Hornet" critics! http://bit.ly/97oWjT […]

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar