“The Fantastic Four” Fragmanı!

 
Can Kirişcioğlu, 27 Ocak 2015, 1 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler:

tpxfEna

Daha önceki yazımızda Josh Trank’in “The Fantastic Four” fragmanı hakkında müjdeyi vermiştik. İşte o gün geldi, filmin hem fragmanı hem de ilk poster ve görselleri yayınlandı!

88440

Ağustos ayında gösterime girecek filmden ilk resmi görseller de bugün geldi. Yeni, daha “köşeli” bir logo ve yine merak ettiren ama fazla bir şey anlatmayan bir fragman var karşımızda. Johnny Storm’un alevlendiği sahne ve The Thing’in ilk ortaya çıktığı an dışında karakter tasarımları açısından paylaşılan pek bir şey yok. Her ne kadar daha önce “The Thing”in tasarımı sızdırılsa da Fox tarafından hemen kaldırtılmıştı.

Açıkcası The Fantastic Four yazmasa son dönemde yayınanan Prometheus ve Interstellar gibi bilim kurgu filmlerinden biri zannederdim, ki sanıyorum Josh Trank’in de yapmaya çalıştığı şey biraz bu yönde. Facebook’ta ve çizgi roman sitelerinde gelen ilk yorumlar oldukça kararsız; ne iyi ne kötü. Fragmanı izleyip kararı kendiniz verebilirsiniz:

İnsanların bu filme ne kadar ön yargılı yaklaştıklarını bilerek en azından fragmanda bu negatif algıyı kıracak bir şeyler vermelerini beklerdim, ancak nedense stüdyo prodüksyon dönemindeki sessizliğini korumaya devam etmiş ve fazla aksiyon içermeyen bir fragman yayınlamayı tercih etmiş gibi. Johnny Storm’un kıyafetini ise aşağıdaki fotoğraftan daha yakından inceleyebilirsiniz.

fantastic-four-michael-b-jordan-simon-kinberg

 

Yorumlar

Bir yorum yapılmış, Yorum yazın:
  1. Ragnarok
    06 Şubat 2015, 2:35 pm

    işin gerçeği fragmanı diğer sitelerde ilk izlediğimde bende de bir bilim kurgu filmi havası yaratmıştı muhtemelen de sinemada izlemem ama olumsuz eleştiriler ve bu büyük sır film havası nedeni ile benimde yargılı olmama rağmen bu bile bende merak yaratıyor ve kısa süren bir yapım aşaması da cabası ve 4 köşegen mi 😀

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar