“The Fantastic Four” Fragmanı Geliyor!

 
Can Kirişcioğlu, 17 Ocak 2015, 1 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler:

fantastic-four-reboot-cast

Fox’un yeniden çevrimi “The Fantastic Four“, ağustos ayında vizyona girecek. Ancak filmden ne bir fotoğraf, ne bir konsept tasarımı bile henüz yayınlanmadı. Neyse ki haber geldi, önümüzdeki ay fragman geliyor!

Fantastic-Four-Reboot-Wraps-Production

The Fantastic Four, daha önceki yazılarda da bahsedildiği üzere oldukça sessiz bir prodüksyon dönemi geçirdi. Ancak çekimlerin bitmesinin üzerinden 4 ay geçmesine rağmen elimizde filme dair hiçbir görsel yok; karakterler, tasarımlar, logo vs. şuan için hepsi muamma. Kadro seçiminin yarattığı hoşnutsuzluk ve filmin çizgi romanlara ne derece bağlı kalacağı üzerine de çok konuşuldu. Hatta filmin Cloverfield ve The Blair Witch Project gibi “found footage” duygusu vereceği de geçen seneki haberler arasındaydı, yine kafalardaki soru işaretleri artmaya devam etti.

The_Fantastic_Four_43635

Bugün ise film için ek çekimler yapılacağı haberi geldi. Önce Fox yöneticilerinin filmin mevcut versiyonunu yeterince iyi bulmadığı ve ek aksiyon sahneleri istediği, çekimlerin ise bir ay süreceği dedikodusu dönmeye başladı. Ardından da yapımcı Simon Kinberg açıklama yaptı, çekimlerin sadece birkaç gün süreceğini ve fragmanın gelecek ay Kingsman filmiyle birlikte gösterileceğini söyledi. Daha önce film hakkında çıkan haberlere açıklama gelmezken, Kinberg’ün artık bu olumsuz havayı biraz olsun dağıtmak istediği de belli.

Yorumlar

Bir yorum yapılmış, Yorum yazın:
  1. Ragnarok
    18 Ocak 2015, 7:36 pm

    dört gözle bekliyorum

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar