“Suicide Squad” Kadrosu Kesinleşti!

 
Can Kirişcioğlu, 03 Aralık 2014, 3 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler:

suicide_squad

Warner Bros.’un yaptığı açıklama ile birlikte artık Suicide Squad kadromuz da kesinleşmiş bulunmakta!

Daha önce aktörlerin pek çoğunun adı rollerle ilgili dedikodularda yer alsa da resmi açıklama dün geldi. En son “Fury” filmi ile izlediğimiz David Ayer’in hem yazıp hem de yöneteceği filmin kadrosunda Jared Leto The Joker, Margot Robbie Harley Quinn, Will Smith Deathshot, The Dark Knight Rises‘da Bane olarak izlediğimiz Tom Hardy ise grup lideri Rick Flagg rollerinde karşımıza çıkacaklar. Jesse Eisenberg de Lex Luthor rolü ile filmde yer alacak dense de yapılan açıklamada adı geçmemiş, ve kendisinin de böyle bir söylemi yok.

GalleryComics_SS

Aynı zamanda Jared Leto‘nun Joker rolü kesinleştiğine göre Batman ile karşılaşması artık pek uzak gözükmüyor ama açıklanan DC takviminde solo bir Batman filmi olmadığı ve Joker’in Justice League filmlerinde ana villian olarak karşımıza çıkması – Avengers’daki Loki kadar büyük güçlere sahip olmadığı için küçük bir ihtimal olarak görüyorum- şimdilik pek umutlanmayalım.

suicide-squad-movie-cast

Warner’ın bu filmi çizgi roman filmlerinin Ocean’s Eleven‘ı olarak gördüğü, ve buna göre de yıldızlarla dolu bir kadro oluşturmak istediği bir süredir bilinen bir şey ki görünüşe göre de başarmışlar. Kadroda açıklanmayan hala bir büyük rol kalmış, o da Amanda Waller. Waller için düşünülen isimlerin başında ise şu sıralar “How to Get Away With Murder” ile dikkat çeken bol ödüllü Viola Davis ve Amerika’nın en büyük şov yıldızlarından Oprah Winfrey var.

Gelecek şubat ayında Toronto’daki Pinewood Stüdyoları’nda çekimlerin başlanması beklenen filmin gösterim tarihi ise 5 Ağustos 2016!

Yorumlar

3 yorum yapılmış, Yorum yazın:
 1. Joker
  03 Aralık 2014, 5:19 pm

  Kadro süper en çok beklediğim süper kahraman filmler arasında. Bence harika olacak 2016 hemen gelse artık.

  Film 2016 da vizyona girecek siz 2015 yazmışsınız.

 2. Can Kirişcioğlu
  03 Aralık 2014, 5:23 pm

  Gözden kaçmış düzeltildi hemen, teşekkürler.

 3. Joker
  04 Aralık 2014, 3:54 pm

  @Can Kirişcioğlu, pardon yeni admin falanmısınız?

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar