KAHRAMAN FİLMLERİNDEN SON HABERLER-3

 
Hakan T.Kalkan, 08 Mart 2011, 4 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler: , ,

2011’de gösterime girecek olan çizgi roman uyarlamaları tanıtım çalışmalarını hızlandırmaya devam ediyor. Amerika gösterim tarihlerine göre önce 29 Nisan 2011’de “Dylan Dog: Dead of Night” filmi gösterime girecek. Bir hafta sonra (6 Mayıs 2011) “Thor” filmi vizyondaki yerini alacak. 13 Mayıs 2011’de de “Priest” filmi seyirciler ile buluşacak. 

Bu filmlerden sadece “Thor” filminin ülkemizdeki gösterim tarihi belli oldu. Amerika’dan bir hafta önce (29 Nisan 2011) “Thor” filmini seyredebileceğiz! 

Üç filme ait basında yeralan son haberlere bakalım:

“Dylan Dog: Dead of Night”: Filme ait yeni görüntüler yayınlandı.

“Priest”: Filmin yeni afişleri yayınlandı.

“Thor”: Filmin Fransa fragmanı yayınlandı ve bu fragmanda yeni görüntüler karşımıza çıktı.

Yorumlar

4 yorum yapılmış, Yorum yazın:
 1. shifty
  08 Mart 2011, 11:12 am

  Priest’ın afişleri çok başarılı olmuş.
  Thor’un ise fragmanı süper. Afişler konusunda ise şu ana kadar pek tatmin etmedi açıkcası (kahramanlarsinemada’nın arkaplanı hariç 😉 )
  Dylan Dog’u ise sadece yıllardır konseptini bilirim ama hiç okumadım bu yüzden esere sadık olur mu olmaz mı bilemem ama fragmanı fena değildi. Yine de çizgiromanın bu kadar Hollywood vari bir teması olup olmaması konusunda şüphelerim var.

  Bu arada bir filmin Amerika’dan bir hafta önce vizyona girecek olması ülkemizde ilk defa oluyor sanırım 😀

 2. CrowHalil
  08 Mart 2011, 1:56 pm

  hepsi araasında en çok bekledğim Priest çok güzel bir konusu var ayrıca Wanted’ın çzgi roman yapımcısı ile aynı çizgi roman yapımcısı tarfından yapılan harika bir çizgi romandı filmide harika olur umarım

 3. heredot
  08 Mart 2011, 2:15 pm

  dylon dog hakkında hiç bilgim yok.thor fragmanı ile beklentilerimi fazlasıyla artırdı.thor un dünyaya gelip kendini keşfetme süreci (fragmandan böyle anladım)spider-man ın ilk filminde ki spider-man olma sürecinde ki hallerine benzeyecek gibi.pirest in afişleri gerçekten mükemmel.filmin çok karanlık bir havası var gibi.zaten vampir filmlerinde olması gereken en önemili unsur atmosferfir bana göre

 4. Spidey-Alp
  08 Mart 2011, 6:59 pm

  Dylan Dog komediyle karışık gibime geliyor.Hatta komedi aksiyon macera ve birazda korku var filmde Thor ise ilginç geldi ilk defa bi tanrı filmini bu kadar seveceğim (Percy Jackson Serisini Sokmuyorum Bile Yani Demek İstediğim Percy Jackson Dahil Olmak Üzere Thor’uda Seveceğim)

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar