Geekstra Shop Açıldı!

 
Hakan T.Kalkan, 16 Temmuz 2014, İlk yorum yazan siz olun
Kategori: MAGAZİN
Etiketler: ,

geekstra_marvel_02

Figür Koleksiyonerliğinde Yeni Bir Soluk MOMOT
Geekstra.com Ayrıcalığıyla Şimdi Türkiye’de! 

El becerisi konusundaki yeteneğinize güveniyorsunuz fakat bir şeyler yapmaya başlamadan önce, yaratıcılığınızı harekete geçirecek bir deneyime ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. MOMOT tam da bu noktada devreye giriyor.

geekstra_marvel_01

Kore’de kurulan Momot, kağıttan yapacağınız figürlerle hem kaliteli bir koleksiyon sahibi olmanızı sağlıyor hem de üretim sürecine sizi de dahil ederek farklı bir deneyim sunuyor. Özel vitriniyle gelen figürleri kendiniz birleştirin, sergileyin ve koleksiyonu tamamlayın!

PAPER TOY_MARVEL_HERO SERIES_NEW SPIDER MAN_5

Star Wars, Marvel, Blizzard ve Disney lisanslı ürünleri ile Spiderman’den Hulk’a, Winnie the Pooh’dan Mickey Mouse’a kadar geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan Momot, her alanda sevdiğiniz karakterlerin figürlerini evinize taşıyor. Hem de kırılma tehlikesi olmadan! Özel bir kartondan üretilen MOMOT figürleri, hafifliği ve taşınabilirliğiyle de kendini çekici kılıyor.

starwars_gallery_012

Bu özel koleksiyon parçaları Türkiye’nin GEEK kültürü sitesi geekstra.com aracılığı ile shop.geekstra.com’da!

GEEKSTRA.COM HAKKINDA

Geekstra, pop kültürün ve keşfedilmemiş bir evrenin bağlantı noktasında duruyor. Geek kültürünü, çizgi romanlar, filmler, televizyon dizileri, uzay keşifleri, büyüyen teknolojiler, bilgisayar/masaüstü/kutu oyunları ve internetteki en garip buluşlarla yaşıyor ve seviyoruz. Farklı birey temsillerini tüm bu alanlarda gözlemleyerek, eleştirerek, methederek ve kutlayarak geek kültürünü herkese açık ve güvenli bir hale getirmek için çalışıyoruz.

Kendimizle, sadece yaptığımız şeyi değil, yaptığımız şeyi seven insanları da dikkate alan, sevdiklerimize ve yaratıcılarına tutku duyan ve kimseyi dışarıda bırakmayan bir topluluk olduğumuz için gurur duyuyoruz. 2013 Ekim’den beri hayran eğilimleri, sosyal meseleler, geek akımları, yenilikçi cihazlar, podcast yayınları ve ekstrasıyla: Geekstra geek kültürün kalbi.

Detaylı bilgi ve iletişim için:

info@geekstra.com
geekstra.com
shop.geekstra.com

(Basın Bülteni)
——————————————————————-

Yorumlar

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar