X-Men:The Last Stand (2006)
*


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (53 oy, ortalama: 3,49 / 5)

Loading...
53 votes, average: 3,49 out of 553 votes, average: 3,49 out of 553 votes, average: 3,49 out of 553 votes, average: 3,49 out of 553 votes, average: 3,49 out of 5 (53 oy, ortalama: 3,49 / 5)

Yorumlar

3 yorum yapılmış, Yorum yazın:
 1. _Mezarkabul_
  10 Temmuz 2010, 8:32 pm

  Mükemmel bir sonu vardı. Hikaye kötüye doğru gitse de sonu ile kurtardı herşeyi. Seri sonlansa da artık başlara döneceğiz ve bu takımın nası toplandığını göreceğiz. Wolverine’siz tadı çıkmayacak gibi geliyor bana ama The X-Men Origins: Magneto filmini büyük merakla bekliyorum.

 2. EEC
  07 Ağustos 2010, 6:31 pm

  X-Men Origins: Wolverine kadar olmasa da benim için tam bir hayal kırıklığıydı. Filmde harcanan onca potansiyel ile gerçek bir garabetti…
  *Diğer yorumlarımı okuyanlar için Cyclops ve Prof.X’i tekrarlamayacağım artık. Bu furyaya Angel da katıldı, yazık…
  * “The Morlocks” yerine “The Omegas” diye bir grup vardı. İçinde potansiyelleri yenen Glob Herman, Anole, Phat, Spike adlı gariban mutantlar vardı. Yazık günah yani, bol kepçeden harcamışlar.
  *Quill, Kid Omega diye geçmiş Cast’ta, kınıyorum.
  *Psylocke’un hali için oturup ağlayabilir insan.
  *Kavita Rao’yu oynayan Shohreh Aghdashloo, Cecilia Reyes’i oynadığını sanıyor, inanmayan röportajını okusun 🙂
  *En azından fanların gönlünü, Wolverine&Colossus vs Juggernaut ile alabilirlerdi. Kesilmiş sahnelerde, Wolverine vs Juggernaut var ama içinde tuhaf sahneler var, en azından gerçek bir X-Men fanının yadırgayacağı sahneler… Shadowcat vs Juggernaut da böyle bir sahneydi mesela. Ama yine de “I’m the Juggernaut, B&%^#!” repiği her şeyi unutturdu.
  *Dark Phoenix ve “Disintegration Wave”i baydı. Phoenix’in o efsanevi alevlerini göremedik bir türlü.
  * “E, artık bari bu filmde Magneto, Wolverine’in adamantium’unu söker atar!” diyordum, dediğimle kaldım vallahi.
  *Callisto, Quicksilver ile Caliban’ın amalgamı olmuş. Yüzündeki yara, devasa bir Omega dövmesine dönüştürülmüş. Hoş olmamış, yanına en azından Marrow’u verebilirlerdi.
  *Ayrıca, Ultimate evreni dışında, Magneto’nun bu kadar geniş bir mutant ordusu yönettiği tek versiyon.
  *Scene after Credits’te, Prof.X zihnini, onun psişik güçleri yüzünden “Brain Dead” olarak doğan ikizine aktarıyor ve bu ikiz sakat değil. Moira MacTaggert de onu karşılıyor 🙂 Hatırlarsanız filmde de zihin aktarımıyla alakalı etik dersi veriyordu Prof.X, demek ki ne oluyormuş, kendi hayatı söz konusu olunca insan etik metik dinlemiyormuş.
  *Son olarak, Magneto’nun güçlerinin geri dönüşüyle alakalı kendi yorumum. İlk filmde “baseline” insanları mutasyona uğratan manyetik radyasyona hem X-Men hem de Brotherhood maruz kalmıştı ve bunun sonucunda Jean Grey’in, Phoenix güçleri ortaya çıkmaya başlamıştı. Radyasyon, Magneto’nun Leech’ten üretilen “tedavi”yi bünyesinden atmasına sebep olmuş olabilir. Eğer böyleyse, Mystique’nin de güçlerine geri kavuşması olası.

 3. heredot
  21 Temmuz 2011, 6:34 pm

  x-men filmleri içerisinde en kötü olanı.(wolverine hariç onu izzlemedim)

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

FİLMLER BÖLÜMÜNE GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar