Spider-Man 2 (2004)
*


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (46 oy, ortalama: 4,26 / 5)

Loading...
46 votes, average: 4,26 out of 546 votes, average: 4,26 out of 546 votes, average: 4,26 out of 546 votes, average: 4,26 out of 546 votes, average: 4,26 out of 5 (46 oy, ortalama: 4,26 / 5)

Yorumlar

9 yorum yapılmış, Yorum yazın:
 1. Yiğiter Alkanat
  11 Temmuz 2010, 3:09 am

  Birinci filmi çok beğenmiştim. Bu filmi de çok beğendim. Etkileyici bir film. Aksiyon ve macera insanı kitliyor. İzlemenizi tavsiye ediyorum.

 2. Hakan T.Kalkan
  12 Temmuz 2010, 12:53 pm

  Genel olarak beğenmediğim üçleme içerisinde bence en başarılısıydı.

 3. NİLÜFER KUTLU
  12 Temmuz 2010, 2:52 pm

  Ailece oturup izleyebildiğimiz bir filmdi. Çocuklar için sakıncalı değildi. Şiddet içerikli değildi en azından…

 4. kapitokmagi
  13 Temmuz 2010, 1:33 pm

  Herkes takdir eder ki dünya çapında hayran kitlesi olan metinsel eserleri beyazperdeye aktarmak çok riskli bir iştir. Hayranlar, hayranı oldukları kişileri veya olayları aynen seyretmek isterler. Sinema tarihinde olumsuz manada örnekler o kadar çoktur ki burada saymaya kalksam yer yetmez.

  Bu filmden iki yıl önce gösterime giren “Örümcek Adam” filmine çekinerek gitmiştim. TV’de hayranı olduğunuz kişiyle gerçek hayatta karşılaşınca birçok kişinin hayal kırıklığına uğradığını birçoğumuz duymuşuzdur. Hayranı olduğumuz, sevdiğimiz kişi TV’de güzeldir. Tanışınca tüm büyü bozulur. Ben de, acaba severek okuduğum Örümcek Adam, severek seyrettiğim bir filme mi dönüşecekti ya da hayatımda hatırlamak istemediğim, unutmak için bilinçaltına attığım bir yığın filmle beraber örümcek ağları altında eskiyip gidecek miydi? Bu endişelerle filme gitmiştim ve filmden sonra endişelerimin tamamen yersiz olduğunu anlamıştım.

  Fakat beni daha sonra yeni bir endişe aldı. Devam filmi nasıl olacaktı? Ona da “Acaba devam filmlerinin uğradığı akıbete O da mı uğrayacaktı?” gibi endişelerle gittim ve bir kez daha endişelerimin yersiz olduğunu gördüm. Tek kelime ile “Kendi türünde seyrettiğim en iyi filmdi.” diyebilirim. Aklınıza gelebilecek devam filmleri handikaplarından hiçbirini taşımıyor ve –bence- ilk filmi bile birçok bakımdan geçiyordu. İkinci filmin tek handikapı ilk filmde de var olan akılda kalacak müzik eksikliği idi.

  İkinci filme, bu türü sevenlerin dışında, aşk filmlerinden hoşlananlar da rahatlıkla gidebilir. Her unsur tam kıvamında filmin içine serpilmiş. Seyreden herkesin muhakkak filmden hoşlanacağı bir şeyler bulması içten bile değil.

  İşte tam burada teşekkürler Sam Raimi! Diğer yönetmenler gibi kendi fantezinizi yapmayıp, hayranların isteklerini göz önüne aldığınız ve iyi bir zanaatkar olduğunuz için.

  Teşekkürler Tobey Maguer, Peter Parker ile Örümcek Adam arasında ki farkı çok iyi yansıttığın için.

  Teşekkürler Kirsten Dunts, o muhteşem güzelliğinizle içimizi ısıttığın için.

 5. Darkruse
  05 Ağustos 2010, 2:35 pm

  Spider-Man filmleri arasında en beğendiğimdi bu.
  Ama o tren sahnesinde Tobey’nin yüzünü göstereceğiz diye saçma bir şekilde maskesini çıkartmaları ve yüzünün herkes tarafından görüldüğü sahne tamam güzeldi ama yüzünün herkes tarafından görülmesi saçma. Gerçekci değil. 2004 yılında bilmiyorum herkesin elinde şimdiki gibi fotoğraf çekebilen cep telefonları var mıydı ama elbet bir şekilde ortaya çıkmalıydı. Treni durdururken yüz ifadesini göstermek için maskenin bir tarafı parçalanabilirdi hepsini çıkarmaktansa ne biliyim. Yine de çok harika bir film olmasa da Spider-Man filmlerinin en iyisi diyebilirim sanırım. Yeni seriden daha umutluyum umarım o daha iyi olur.

 6. heredot
  21 Temmuz 2011, 7:13 pm

  tartışmasız serinin en iyi filmi.bu filmden sonra aynı kadro nasıl oluyor da 3.film gibi bir fiyaskoya imza atıyor anlamak mümkün değil.

 7. baki
  24 Temmuz 2011, 12:35 am

  üçlemeye puan verecek olursam
  spider-man 2 (9.0)
  spider-man (8.7)
  spider-man 3 (8.5)

 8. capemre
  26 Kasım 2011, 2:47 pm

  üçlemede en iyi 2.film ve en çok beğendiğim film bu ve ben en çok doc ock ile tren kavgasını sevdim ve peter ın spidey liğini bıraktığı zaman yürüyüşünü derse katılmasını ve sosisli sandviç yemesini ve spidey liğe geri dönmesini ve filmin sonunda mj ile öpüşüp uçmasını sevdim

 9. nozalp
  17 Ekim 2012, 9:02 pm

  çok iyi mütiş

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

FİLMLER BÖLÜMÜNE GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar