EN İĞRENÇ SÜPER KAHRAMANLAR

 
Hakan T.Kalkan, 01 Haziran 2009, 3 Yorum
Kategori: ÇİZGİ ROMAN, MİZAH

disgusting_super_heroes

Çizgi roman dünyasının önde gelen yayıncılarından DC Comics’in en çok tanınan süper kahramanlarının başında Superman, Batman, Wonder Woman, The Flash, Green Lantern ve Captain Marvel gelir. Ancak DC Comics’in bu süper kahramanlar dışında yarattığı çok farklı kahramanları da vardır. Bu kahramanların “En İğrenç” beş tanesini bu yazıda sizlere tanıtacağım!

flemgem
1. Flemgem: İlk kez 1997 senesinde “Hitman” çizgi romanın 18. sayısında “Section 8” adında bir ekip çizgi roman severlerin karşısına çıktı. Bu ekip içerisinde yeralan Flemgem ismindeki kel, ince ve hasta görünüşlü adamın sıradışı bir süper gücü vardı. İnanılmaz büyüklükte balgam atabilen Flemgen, bu ölümcül balgamları ile düşmanlarını kör edebiliyor hatta boğabiliyordu!

bueno_excelente
2. Bueno Excelente: Bu kahraman da “Section 8” ekibinin başka bir üyesidir. Giydiği dar montunun önü daima açık olup kıllı göğüsleri gözükürken iri göbeği de gözden kaçmamaktadır. Düşmanlarını yüksek cinsel sapıklığı ile yenmektedir!

dogwelder
3. Dogwelder: “Section 8″in belki de en sıradışı karakteri Dogwelder’dır. Giydiği kaynak kıyafeti ile ilgi çeken karakter ölü köpekleri düşmanlarına kaynak yapar! Hikayeler boyunca köpeklerin kötülere nasıl kaynak yapılabildiği net olarak açıklanmamıştır.

arm_fall_off_boy
4. Arm-Fall-Off-Boy: 1989 senesinde 30. yüzyılda geçen “Secret Origins” isimli çizgi romanın 2. sayısında ortaya çıkan kahramanın özelliği uzuvlarını çıkartıp silah olarak kullanabilmesiydi. Resimde de gözüktüğü gibi kolunu birden çıkartıp silah olarak kullanıyor.

matter_eater_lad_02
5. Matter Eater Lad: “Legion of Super-Heroes” ekibinin üyesi ve gerçek adı Tenzil Kem olan kahraman herşeyi yiyebilmek gibi sıradışı bir güce sahipti. İlk kez 1963 senesinde çizgi romanda gözüktü.

(Bu yazı hazırlanırken wikipedia.com’dan yararlanılmıştır)

Yorumlar

3 yorum yapılmış, Yorum yazın:
 1. arabölge
  01 Haziran 2009, 12:00 pm

  hahaaa süper bir toplama olmuş bu 🙂

 2. oyyla.com
  04 Temmuz 2009, 12:57 am

  En İğrenç Süper Kahramanlar…

  Süper kahramanların bazılarının güçleri alıştığımızdan çok farklıymış!…

 3. hakan
  10 Temmuz 2009, 11:25 am

  sssüüüüüüüpppeeeerrrrrr

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar