DAREDEVIL İLE YENİDEN Mİ?

 
Hakan T.Kalkan, 23 Mayıs 2009, 3 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler: ,

daredevil

Marvel’ın ilk kez Nisan 1964’de yayınladığı Daredevil çizgi romanı Stan Lee ve Bill Everett tarafından yaratılmıştı. 2003 senesinde Mark Steven Johnson yönetiminde çekilen “Daredevil” filmi genel olarak olumsuz eleştiriler almıştı. Bu hafta Los Angeles’da çizgi roman satışı gerçekleştiren Golden Apple Comics dükkanının blog sayfasında çıkan haber “Daredevil yeniden sinemaya dönüyor mu?” sorusunu akıllara getirdi.

katee_sackhoff_typhoid_mary 

Habertyphoide göre “Battlestar Galactica” dizisinde Starbuck karakterini canlandıran Katee Sackhoff tüm Typhoid Mary çizgi romanlarını Golden Apple Comics’den satın almış ve bir Marvel filminde oynamayı ümit ettiğini dile getirmiş. Typhoid Mary karakterinin çizgi romanlarda Daredevil’in hem düşmanı hem de sevgilisi olarak karşımıza çıkması Daredevil filminin yeniden çevrileceği ihtimalini ortaya çıkarmış oldu. İlginç bir nokta ise Typhoid Mary’nin yeraldığı diğer çizgi romanlar arasında Deadpool’un da bulunması. 2005 senesinde çevrilen “Elektra” filminde Typhoid karakteri yeralmış ama çizgi romandaki Typhoid Mary ile sadece isimleri benzemişti. Elektra filminin DVDsinde Typhoid karakteri için Typhoid Mary diye bahsedilmesi kafaları karıştırmaktan başka bir işe yaramamıştı.

Yorumlar

3 yorum yapılmış, Yorum yazın:
 1. Logan
  28 Aralık 2010, 12:02 pm

  Kesinlikle DD tekrar çekilmeli Ben Affleck ile resmen harcadılar güzelim karakteri Hulk’un geri dönüşü gibi DD’nin de geri dönmesini dört gözle bekliyoruz. (He 2.Hulk’u çok beğendin mi derseniz onuda çok sevdiğim söylenemez:)

 2. kingpin007
  28 Aralık 2010, 4:54 pm

  @Logan aslında comicbook movie’de bu çok tartışılıyor hayranlardan bazıları dexterdeki michael c. hall’ı bazıları jude law’ı uygun görüyor. Bence m.c.h. bu rol için çok uygun hem matt murdock karakterine tip olarak benziyor hem de iyi bir oyuncu. Ama fox filmi tekrar çekme girişiminde bulunmuyor. Yaparsa disney yapar bu filmi 😀 ama disneyde haklarını alma girişiminde bulunmuyor. Şimdilik proje rafta yani
  Dipnot: orada biryerde daredevil yazacağınıza yanlışlıkla darevel yazmışsınız gülmekten karnım ağrıdı xD

 3. Hakan T.Kalkan
  28 Aralık 2010, 5:28 pm

  @kingpin007, Daredevil’in sinemadaki son durumunu güzel özetlemişsin. Ayrıca “Darevel” uyarın için de teşekkür ederim. Düzelttim.

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar