DAMPYR’İ İSTİYORUM

 
Hakan T.Kalkan, 02 Eylül 2010, 1 Yorum
Kategori: ÇİZGİ ROMAN, MAGAZİN

Bu haberimde sizlere yeni başlayan bir kampanyayı duyurmak istiyorum. Önce kampanyanın ortaya çıkış hikayesi: Herşey çizgi roman severlerin takip ettiği “Altın Madalyon” sayfasında açılan “Dampyr’i İstiyoruz” başlığı ile başladı. 

Başlıkta ülkemizde Oğlak Yayınlarının bir dönem yayınladığı ama 2007’de yayınlanan 17. ciltten sonra devamı gelmeyen Dampyr çizgi romanın devam etmesi isteniyordu. Daha sonra ÇROP (çizgi roman okurları platformu) sayfasının değerli editörü Ümit Kireççi’nin önderliğinde gerçekleşen çalışmalar sonucunda dampyriistiyorum.blogspot.com sayfası açıldı. Bu sayfayı ziyaret ederek Dampyr çizgi romanı ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dampyr’nin yeniden yayınlanmasını mı istiyorsunuz? Yayınlanırsa çizgi romanı satın alacaksanız imza kampanyasına destek vermeniz yeterli. İmza kampanyası için burayı tıklayınız.

Dampyr’i belki ilk defa duyuyorsunuz? Veya hayranı olmuyor olabilirsiniz ama bu cesur girişimin duyurulmasına herkesin yardımcı olması gerektiğine inanıyorum. Bunun için bu yazının başında yeralan Facebook paylaş tuşunu kullanmanız yeterli.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Yorumlar

Bir yorum yapılmış, Yorum yazın:
  1. […] Diyarı, Çizgili Forum, Çizgi Roman Dostları Facebook Grubu, ÇROP Deviantart, FrpNet.net, Kahramanlar Sinemada, Kayıp Dünya ve Kayıp Rıhtım sitelerinin güç kattığı bu kampanyayı Ters Ninja olarak biz […]

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar