“Batman v Superman: Dawn of Justice”den Yeni Detaylar ve Görseller

 
Can Kirişcioğlu, 29 Temmuz 2015, 3 Yorum
Kategori: MAGAZİN
Etiketler: , ,

Batman-v-Superman-1

“Batman v Superman” filmini sabırsızlıkla bekleyen hayranlar için bu hafta oldukça verimliydi! Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni karakter görselleri ve kamera arkasından fotoğraflardan sonra yönetmen Zack Snyder ve Ben Affleck filmdeki Batman hakkında konuştu.

eVmP8NP

Aralara görselleri de serpiştirerek Kara Şövalye ile başlayalım. Zack Snyder’ın Empire Magazine’e verdiği röportaja göre filmde Bruce Wayne 45-46 yaşlarında ve 20 yıldır Batman. Robin hakkında sorulan sorulara verdiği cevap ise şu şekilde: “Bir Robin var mıydı? Olabilir. [Bruce] kendisine en yakın olan ve en değer verdiği insanları kaybetti, ve bu kayıplar yaşlılıktan veya hastalıktan değildi.” Görünüşe göre yönetmenin oğlu Eli Snyder’ın Robin olarak cameo yaptığı hakkındaki dedikodular o kadar da gerçek dışı değil. Ayrıca bu  Jim Gordon gibi Batman’in diğer dostlarına da bir gönderme olabilir.

zBa7FoE

Ben Affleck de teklif ilk geldiğinde rolü kabul etmeye istekli olmadığını belirtmiş. “Başta fazla yaşlı olduğumu düşündüm ve rolün bana uymayacağını hissettim. Ama daha sonra Zack bu daha yaşlı, daha kırılmış ve dağılmış Batman konseptinden bahsetti. Daha önce insanları korumak için Batman’in neler yapabileceğini görmüştük. Bu kanun koruyucusu tarafı her zaman karakterinin bir parçasıydı, şimdi ise Superman gibi ölümcül potansiyeli olan biriyle karşılaştığında nasıl bir kafa yapısı içerisine olduğunu izliyoruz.”

qj77quL

Snyder da karakterin nasıl bir ruh halinde olduğunu açıklıyor: “Batman’in süper kahraman olarak hem hayatında hem de kariyerinde belirli bir noktaya ulaştığını varsaydık. Ve Superman’in gelişi de duruşunda bir değişimi temsil ediyor, Batman için bir paradigma değişimi: ‘Hayatım boyunca suçlularla savaştım, adaleti kovaladım, ve şimdi benden daha üstün bir şeyle karşılaşıyorum.'”

HTIKWRk

Empire dergisinde yayınlanan yeni Batman, Superman ve Lex Luthor karakter görselleri de yine ayrı göz dolduruyor.

super-wayne-manor batsignal Lex

Batman v Superman 25 Mart 2016’da vizyona giriyor.

Yorumlar

3 yorum yapılmış, Yorum yazın:
 1. Sonsuz
  30 Temmuz 2015, 5:16 pm

  Nice.

 2. başakşehir çilingir
  03 Ağustos 2015, 12:46 am

  Tebrikler

 3. panik bar
  03 Ağustos 2015, 12:47 am

  Başarılar

Yorum yazın:

İsim *

Email (görünmeyecektir) *

Websitesi

Sayfa Arama Motoru

Kategoriler

Arşivler

Dost Sayfalar